Заарештовано Коломойського

34
Игорь Коломойский

Шевченківський райсуд Києва обрав олігарху Ігорю Коломойському запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном 60 днів з можливістю внесення застави в розмірі майже 510 мільйонів гривень.

Клопотання детективу БЕБ щодо застосування до Коломойського запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою було задоволене частково.

Йому визначено запобіжний захід у виді тримання під вартою терміном на 60 днів — до 31 жовтня включно. Суддя ухвалив взяти його під варту в залі суду.

У той же час, розмір застави визначено як 190 тисяч прожиткових мінімумів для працездатних осіб або 509 мільйонів 960 тисяч гривень.

Після оголошення рішення прокурор від коментарів відмовився. Сам Коломойський не сказав жодного слова.

Захисник Коломойського Олександр Лисак у коментарі УП заявив, що адвокати подаватимуть апеляцію на рішення про обрання запобіжного заходу.

«Ми зараз не розглядаємо питання про внесення застави. Ми чекатимемо повне рішення суду. І, звичайно ж, будемо подавати апеляцію»,— сказав він.

У суботу Служба безпеки України, Бюро економічної безпеки та Офіс генпрокурора вручили олігарху Ігорю Коломойському підозру за статтями 190 та 209 Кримінального кодексу: шахрайство та легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом.

Прокурори збиралися клопотати про утримання під вартою з альтернативою застави, орієнтовною до суми збитків.

Шевченківський райсуд Києва обирав Коломойському запобіжний захід у закритому режимі на прохання адвоката олігарха. Однак на оголошення рішення журналістів пустили.