Путін пообіцяв не вбивати Зеленського

100
Владимир Зеленский

Колишній прем’єр-міністр Ізраїлю Нафталі Бенет розповів, як він зустрічався з Путіним на початку березня 2022 року, коли нібито на прохання президента України Володимира Зеленського він намагався організувати переговори про припинення війни.

Повідомляється, нібито «релігійний юдей Бенет порушив суботу заради розмови з Путіним» (вочевидь, ідеться про 5 березня 2022 року).

За словами Бенета, Зеленський тоді «сидів у бункері», Путін дав йому зобов’язання не вбивати президента України, і він передав ці слова Зеленському телефоном, щойно покинув Кремль.

Бенет: «Усунення Зеленського. Це найдорожче, це життя лідера. Я знав, що Зеленському загрожують у бункері, і що вони не знають його місцезнаходження. У якийсь момент я сказав Путіну: «Слухайте, а що щодо цієї історії? Ви збираєтеся його вбивати?» І він сказав: «Я не буду вбивати Зеленського».

Бенет розповів, що після закінчення зустрічі, ще їдучи з Кремля в аеропорт, він безпосередньо зателефонував Зеленському і сказав йому, що Путін не збирається його вбивати.

Український лідер нібито перепитав, чи впевнений Бенет, а «потім піднявся до свого кабінету і зняв відео, в якому сказав: «Я не боюся».

Зеленський дійсно записав відео зі словами «Я залишаюся в Києві. На Банковій. Не ховаючись. І нікого не боюся». Однак відео було записане 7 березня.

Зеленський 25 лютого записував відео з двору Офісу президента, де разом із головою фракції «Слуга народу» Давидом Арахамією, головою Офісу президента Андрієм Єрмаком, прем’єр-міністром Денисом Шмигалем й радником голови ОП Михайлом Подоляком обіцяв, що влада «нікуди не втече».