СБУ проводить обшуки у соборі УПЦ МП у Борисполі

178
СБУ

СБУ знову прийшла з обшуками на об’єкт УПЦ МП. У п’ятницю, 9 грудня, контррозвідувальні заходи проводяться на території Свято-Покровського кафедрального собору у Борисполі. Про це повідомляє прес-служба ГУ СБУ у Києві та Київській області.

Служба безпеки України разом із поліцією та добровольчими формуваннями територіальних громад проводить контррозвідувальні заходи на території Свято-Покровського кафедрального собору у Борисполі Київської області.

Заходи проводяться, аби виключити використання афілійованих з центрами впливу в Росії релігійних громад як осередку «русского мира» та захисту населення від провокацій та терактів. Також перевірять дані щодо використання приміщень УПЦ для приховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї.

Правоохоронці оглянуть територію та перевірять осіб, які там перебувають, на причетність до протиправної діяльності.

8 грудня на об’єктах УПЦ МП у Херсонській, Черкаській, Житомирській та Волинській областях завершились контррозвідувальні заходи. Під час обшуків правоохоронці виявили російські паспорти, прокремлівську літературу, «документи» окупаційних адміністрацій та прапори терористичних «Л/ДНР».